| elektrolizle cbn tekerlek Boyutu | 150*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | D140 / 170 |
| Kalınlık | 53.8mm |
|---|---|
| Başvuru | Gıdaya uygun testere dişleri |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B126 |
| Menşei ülke | Çin |
| Öğütücü blok Boyutu | 10*14*16*38 |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Kumtaşı | D601 |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*35*31.75*3*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| şekil | Düz Şeklinde |
|---|---|
| Aşındırıcı | Elmas ve CBN |
| viskozite | iyi |
| kullanım | bileme |
| Kumtaşı | 6000 # |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 250*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | D140/170 |
| Çap | 30 mm |
|---|---|
| UzunlukLL | 122.5 mm |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B126 |
| Menşei ülke | Çin |
| Öğütücü blok Boyutu | 10*23.2*16*38mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Kumtaşı | D601 |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 300*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | D140/170 |
| Boyut | 145*4.8*16*6mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | 1F1 |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Tane Büyüklüğü | B80/100 |
| Bağlamak | elektroliz bağ |