| İsim | Hibrit taşlama taşı 14A1 |
|---|---|
| Şekil | düz şekilli |
| Aşındırıcı | Elmas |
| yapıştırma maddesi | Reçine |
| renk | Gümüş rengi |
| Aşındırıcı | CBN |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 60*93*20mm |
| Paketleme | Özel kutuyu dışa aktar |
| Aşındırıcı malzeme | 1 Sınıf |
| Özellikleri | Yüksek kesme verimliliği, iyi kendiliğinden bilenme, uzun servis ömrü |
| Kalınlık | 22,23 mm |
|---|---|
| Uygulama | Şerit testere bıçaklarının bilenmesi |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B151, B181, B213 |
| Menşei ülke | Çin |
| Kalınlık | 22,23 mm |
|---|---|
| Uygulama | Şerit testere bıçaklarının bilenmesi |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B151, B181, B213 |
| Menşei ülke | Çin |
| Uygulama | Şerit testere bıçaklarının bilenmesi |
|---|---|
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B151, B181, B213 |
| Menşei ülke | Çin |
| Paket | Bir tane kağıt kutusunda. |
| Çap | 100 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 30 mm |
| İç delik | 20mm |
| Aşındırıcı genişliği | 3 mm |
| Aşındırıcı yüksekliği | 10 mm |
| CBN wheel Size | 250*14*32*10mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B80/100 |
| Adı | CBN elmas tekerlek |
|---|---|
| Boyut | 60mm |
| Aşındırıcı | CBN |
| Sertlik | Yüksek |
| Kullanımı | bileme |
| İsim | barazon elektroliz tekerlek |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağ | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B151 B181 B213 vb. |
| Kalınlık | 1,55 mm |
|---|---|
| Çap | 127 mm |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | D151 |
| Menşei ülke | Çin |