| şerit testere bileme CBN taşlama taşı | 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | B251 |
| ağaç işleme araçları | karbon çelik matkap uçları |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | D40/45 |
| Tane Büyüklüğü | B151 |
|---|---|
| Uygulama | ahşap bant testere kesme |
| OD | 1,6,8'lik. |
| Profil | 10/30, 9/29, 7/39.4 |
| İş hayatı | 5.000 metre |
| Carten rengi | Sarı |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| boyut | 254mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç Delik | 20mm |
| cbn tekerlek boyutu | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Kumtaşı | B100/150 |
| Sertlik | Özel |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ömür | Uzun |
| Kumtaşı | D30/35 |
| Malzeme | Elmas |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Çapraz | 150mm |
| iç delik | 32 mm |
| Kumtaşı | B181 |
| Tahvil Türü | Elektroliz |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 5 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç delik | 12,7 mm |
| Aşındırıcı | CBN |
|---|---|
| soyunma | Gerek yok |
| Özelliği | Elektrolizle CBN taşlama taşları |
| Avantajı | Ağırlık azaltma etkisine sahiptir |
| Yarar | Ayrıca nakliye maliyetlerini düşürebilir |
| aşındırıcılar | Elmas |
|---|---|
| Bağlamak | reçine |
| Uygulama | bileme |
| Boyut | özel |
| Renk | gri |