| İsim | barazon elektroliz tekerlek |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağ | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B151 B181 B213 vb. |
| Carten rengi | Sarı |
|---|---|
| renk | Gümüş |
| Boyutu | 127mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | 12,7 mm |
| Carten rengi | Sarı |
|---|---|
| renk | Gümüş |
| Boyutu | 152-mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | 12,7 mm |
| İsim | Elektrolize CBN taşlama taşları |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcıları | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B151 Kum |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 250mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | 25.4mm |
| cbn tekerlek Boyutu | 152 * 19,05 * 32 mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Kumtaşı | B151 |
| Elektrolizli CBN Taşlama Taşı | 100 * 0.8 |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Kumtaşı | B60 B70 |
| elektrolizle cbn tekerlek Boyutu | 125*4.2*11.1*4*7.5mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | B251 |
| şerit testere bileme CBN bileme taşıBoyut | 125*22.23*20 |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Kumtaşı | B151 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 200*8*32*6*1.3mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | CBN |