tamam
ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. 86-371-86588970 Jack@jcabrasives.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. şirket Profili

 • Çin ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. şirket Profili
 • Çin ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. şirket Profili
ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD.
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı,Şirket ticaret

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Orta Doğu,Dünya çapında

 • Markalar

  JC

 • No. Çalışanları

  50~150

 • Yıllık satış

  100000-500000

 • Yıl kurulan

  2007

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-371-86588970

Giriş

Zhengzhou jinchuan aşındırıcılar Co., 2004 yılında kurulan l td., Galvanizli elmas ve CBN takımlarının üretim ve pazarlamasını birleştiren hızlı büyüyen bir kuruluştur. 10 yıldan fazla süren etki ve gelişmelerden sonra, şimdi elektrolizle kaplı CBN'den biri olduk.

Tahta bandının bileme taşlama diskleri, Çin'de bileme bıçağı bileme üreticisini ve tedarikçisini gördü. Denizaşırı pazarlarda birçok güçlü distribütörle her zaman çok iyi ilişkiler kuruyoruz. Uluslararası superhard alet pazarlarında yüksek üne sahip oluyoruz.

Fabrikamız Çin'de her türlü elmas ve CBN araçlarının yapımına odaklanmaktadır. Esas olarak ahşap dönüşleri için CBN jantları dahil, makas bileme için, ahşap şerit testere kaltak bileme, taş kesme,

Ve dünyadaki çeşitli endüstrilerde. Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre çeşitli ambalajlarda ürünlerimizi tedarik edebiliyoruz.

Şans ve geniş alan göz önüne alındığında, size tüm avantajlarımızı göstermek isteriz ve birlikte büyüyelim. Güvendiğiniz ve mükemmel hizmetlerimizden dolayı değerli şirketinizle uzun vadeli ve dostane bir iş ilişkisi kurabileceğimize eminim.

Geçmiş

Aralık 2012'de, Jinchuan Aşındırıcılar A.Ş., elektrolizle elmas ve CBN takımlarının ilk üreticisidir. Geleneksel Silisyum karbür taşlama taşları ve alüminyum oksit yerine, iç ve dış pazarlarımızda çok iyi geri dönüşler.

2014 yılı Ocak ayında, artan pazar taleplerini karşılamak üzere üretim kapasitemizi arttırmak için üretim hattımızı genişlettik.

Şubat 2016'da, üretimimizi daha da değerli kılan denetim ekipmanımızı, dinamik balans makinemizi yükselttik.

28 Aralık 2018’de, galvanizli sanayi parkına kabul edildi.

Hükümet, çevreleri desteklemekte ve aynı zamanda büyük çaba göstermektedir.

Artan müşteri taleplerini karşılamak için üretimimizin ölçeğini genişleteceğiz.

Hizmet

JİNCHUAN AŞINDIRICILAR Co.

Avantaj hizmeti:

1. Elektrolizle elmas ve CBN takımlarında uzmanlaşmış imalat.

2. Kendi fabrika, seri üretim yapabilir ve tasarım boyutuna göre ürün üreten çizim yapabilirsiniz.

3. Kendi mühendisleri, ekip geliştirme ve tasarlama var. müşteriler için teknoloji ve yenilikçi ürünler sağlamak.

4. bize gönderdiğiniz örnekleri göre, sizin için daha iyi bir tasarım ve geliştirecektir.

Teknik Destek:

Üretimlerimizin çoğu, iyi ekipman ve deneyimli işçiler ile birlikte gelişmiş Amerikan teknolojisini benimsiyor.

Taşımacılık servisi:

Yerel fedex, DHL ups ve diğer ekspres kurye ile iyi ilişkiler, hızlı teslimat ve hızlı bir şekilde her yere mal gönderiyorlar.

Ekibimiz

Şirketimizin kendi üretim departmanı, teknik departmanı, satış departmanı, finans departmanı, yönetim departmanı ve kendi fabrikamız var, tüm departmanların kendi rolleri var ve iş hedeflerini tamamlamak için birbirleriyle işbirliği yapıyorlar.

Üretim departmanının sorumluluğu, şirketin iş hedeflerinin başlangıç ​​noktası olarak gerçekleşmesini sağlamak, satışa dayalı sabit üretim ilkesine bağlı kalmak, dengeli üretim organize etmek, ürünlerin kalitesini ve miktarını garanti etmek ve üretim görevlerini zamanında tamamlamaktır. .

Teknik departmanın sorumluluğu yeni ve eski ürünlerin tasarım ve geliştirmesini kontrol etmek ve çeşitli teknik belgeler hazırlamaktır. Ürün kalite kontrolünden sorumludur.

Satış departmanının sorumluluğu ağ bilgilerini araştırmak, sınıflandırmak, özetlemek ve dosyalamak, ağ ve dış ticareti teşvik etmektir. Müşterileri ile uzun vadeli ve kısa vadeli ihtiyaçlarını anlamak ve en olası imzalama emirleri için gayretli ve düzensiz iletişim kurmaktan sorumludur.

Finans departmanının sorumluluğu şirketin yıllık iş planının oluşturulmasına katılmak ve şirketin yıllık mali bütçesinin hazırlanmasını organize etmektir. Devlet mali ve muhasebe politikalarını, vergi politikalarını ve düzenlemelerini uygulamak; Şirket muhasebe politikası, vergi politikası ve finansal yönetim sistemini formüle etmek ve uygulamak. Çalışanların maaşları muhasebe, ödeme vb.

Fabrikanın sorumluluğu, kendi görevlerini zamanında yerine getirmek için dış ticaret departmanıyla işbirliği yapmaktır.