| Çap | 90 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 35 mm |
| İç delik | 10 mm |
| Aşındırıcı genişliği | 10 mm |
| Aşındırıcı yüksekliği | 3 mm |
| Adı | Elmas taşlama kafası |
|---|---|
| Kum | 100 |
| Uygulama | Keskinleştirme |
| renk | Kahverengi |
| Ambalaj bilgileri | kartonları |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşı Boyut | 150*22,2*32mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum ağ | B151 |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 647,7*75*200 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | D20/25 |
| elektrolizle cbn tekerlek Boyutu | 230*1.3*32 mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | B80 / 100 |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerlek Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | B251 |
| boyut | 100*9*20 R1.4 B50 60 |
|---|---|
| şekil | 1Y1 |
| Aşındırıcı | CBN |
| yapıştırma maddesi | elektroliz |
| Uygulama | bileme |
| Paketleme | Karton kutu |
|---|---|
| Boyut | 125*12*31,75*6*2mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | Yeşil |
| Aşındırıcı | CBN |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 8 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç delik | 32mm |
| cbn taşlama tekerleği Boyutu | 152 * 25,4. * 32 mm |
|---|---|
| CBN Tekerlek Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | B151 |