| şerit testere bileme CBN taşlama taşı | 125*19.05*20 |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Kumtaşı | B151 |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşı | 127*22,7*12,7 |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum ağ | B181 |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşı Boyut | 150*22.36*32 (Woodmizer) |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum ağ | B151 |
| şerit testere bileme CBN bileme taşıBoyut | WM7/39,5 127*22,23*12,7 mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şekilli, 1A1, Çanak |
| Tekerlek Aşındırıcıları | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| irmik | B151 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*10*20*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| Colour | Black |
|---|---|
| Inner Hole | Customized |
| Grit | B110/120 , B170/151 |
| Bond Type | Electroplated |
| Application | For Knife Sharpening |
| basebody | ÇELİK |
|---|---|
| Aşındırıcı | cbn |
| Tane büyüklüğü | B151 |
| Uygulama | Makas bileme için kullanılır |
| Sertlik | STANDRAD |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 150*45*32*10*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN B126 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 1745*45*78*6*2mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | CBN B181 |
| Spesifikasyon | 175*12*50.8*4*2 mm |
|---|---|
| Uygulama | Karbür Testere Öğütme |
| Paket | Karton kutu |
| Tane Büyüklüğü | D76 |
| Merkez malzemesi | Alüminyum |