| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | B251 |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | cbn elektroliz bağlı |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | B100/120 |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Aşındırıcı | cbn elektroliz bağlı |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | B100/120 |
| Carten kolonyası | mor |
|---|---|
| Boyutu | Her türlü |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | Özelleştirme |
| Kum | gereksinimlerinize göre |
| ad | Elmas Taşlama Kafası |
|---|---|
| şekil | Silindirik |
| amaç | Keskinleştirme |
| renk | Kahverengi |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Bant testeresi keskinleştirme CBN öğütme tekerlek boyutu | 150*22*32 (değirmen) |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B151 |
| Türü | kesme diskleri |
|---|---|
| Renk | Kahverengi |
| Uygulama | kesme |
| Bağlamak | reçine |
| Ürün Adı | reçine bağlı elmas kesme diskleri |
| basebody | ÇELİK |
|---|---|
| Aşındırıcı | cbn |
| Standart Tip | 14F1 |
| CBN rengi | Siyah kahverengi |
| Tane büyüklüğü | B151 |
| Renk | gri |
|---|---|
| Paketleme | karton |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Boyut | 75*12*15,8*6*6mm |
| Uygulama | bileme |
| Adı | Elmas taşlama kafası |
|---|---|
| şekil | Silindirik |
| Uygulama | Keskinleştirme |
| Giti | 100120180 |
| Ambalaj bilgileri | Karton |