| şerit testere bileme CBN bileme taşıBoyut | odunlaştırıcı 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcıları | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B151 |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşıSize | 127*22.23*12,7 WM9/29 |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B151 |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Uygulama | sondaj |
| tekerlek gövdesi | Çelik |
| şekli | 6A2 |
| Adı | Metal Bond Elmas Matkap Ucu |
| Aşındırıcı | CBN |
|---|---|
| soyunma | Gerek yok |
| Özelliği | elektroliz ve nikel kaplı |
| Avantajı | Daha agresif bir bağ kurar |
| Yarar | Aynı zamanda daha yüksek talaş kaldırma oranı gerçekleştirir ve yıllarca dayanır. Yalnızca yüksek h |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşıSize | WM10/30 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B151 |
| Uygulama | Taşlama ve parlatma |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 200mm |
| Tekerlek Kalınlığı | 1,0 mm |
| Çardak Deliği | 31.75 |
| Boyut | 200*1.0*31.75*10 |
| Adı | Elektroplatürlü Elmas Dosya |
|---|---|
| Kumtaşı | D200/230, D270/325, D325/400 |
| Uygulama | bileme |
| Bağlamak | Elektroliz |
| Malzeme | Elmas |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 150*8*22.22*4.5mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B301 |
| Malzeme | Elmas |
|---|---|
| Boyut | 59,44*187,4*19,05 |
| Şekli | dümdüz |
| Renk | gri |
| Adı | Elektrolize Elmas Matkap Ucu |
| Aşındırıcı | CBN |
|---|---|
| soyunma | Gerek yok |
| Özelliği | Elektrolizle CBN taşlama taşları |
| Avantajı | Ağırlık azaltma etkisine sahiptir |
| Yarar | Ayrıca nakliye maliyetlerini düşürebilir |