| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | D120/140 D325/400 |
| reçine cbn tekerleği | 150*1.0*31.75*10 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | ihtiyacınız olan herhangi bir ağ |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşı Boyut | 150*10*31.75*R4.9 |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum ağ | D325/400 |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşıSize | 127*22.23*12,7 WM7/34 |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B151 |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşıSize | WM7/39,5 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcılar | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| irmik | B151 |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşıSize | odunlaştırıcı 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcılar | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B151 |
| şerit testere bileme CBN bileme taşıBoyut | bako 127*22*14mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcıları | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B151 |
| CBN Bileme Taşları | cbn |
|---|---|
| boyut | Düz Şeklinde, Bulaşık |
| Aşındırıcı | elmas, Kübik Bor Nitrür, CBN |
| viskozite | gerektiği gibi, BF, iyi |
| Sertlik | ae gerekli, Q, Orta |
| bileme CBN taşlama taşıSize | 152*12.7*34.93*5mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B80/100 |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşıSize | WM7/39,5 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcılar | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| irmik | B151 |