| Paketleme | karton kutu |
|---|---|
| boyut | 100 mm |
| konsantrasyon | 100% |
| Renk | Yeşil |
| Aşındırıcı | Elmas |
| bileme CBN taşlama taşıSize | 14F1R 150*10*32*8*5mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B80/100 |
| bileme CBN taşlama taşıSize | 152*12.7*34.93*5mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B600 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 175*12*50.8*4*2mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| İsim | Elmas öğütme başlığı |
|---|---|
| Şekil | Silindirik |
| Renk | Kahverengi |
| Amaç | Bilemek |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| paketleme | karton kutu |
|---|---|
| boyut | 150mm |
| konsantrasyon | 100% |
| Renk | Yeşil |
| Aşındırıcı | Elmas |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 175*45*78*6*2mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | Yeşil |
| Abrasive | Diamond |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*12*31,75*10mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | Hepsi mevcut |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |