| Aşındırıcı | CBN |
|---|---|
| soyunma | Gerek yok |
| Özelliği | Elektrolizle CBN taşlama taşları |
| Avantajı | Ağırlık azaltma etkisine sahiptir |
| Yarar | Ayrıca nakliye maliyetlerini düşürebilir |
| Renk | Gümüş, Kahverengi |
|---|---|
| Çapraz | 125mm |
| iç delik | 32 mm |
| Kumtaşı | D151/D64 |
| Aşındırıcı malzeme | Elmas |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 150*5*22,22*8*3,75 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B251 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*10*31,75*8mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 254*22,7*165 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | D852 D20/25 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*18*32*2,5*2,5*6mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*4*32*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 150*20*32*10*6mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas D100/120 |
| avantaj | Hızlı Kesme Hızı, hızlı kesim, dayanıklı, Yüksek Verimlilik, hızlı kesim |
|---|---|
| Ürün adı | 150mm Elektrolize Elmas Mermer Kesme Testere Bıçağı, elmas Testere Bıçağı, JDK Elmas Seramik Kesme B |
| paket | Kağıt Kutusu, iç Kutu + Dış Karton, karton Kutu, renk Kutusu |
| Kumtaşı | 60 # 80 # 100 # 300 # 800 # 2000 #, 40/45 #, # 40 - # 120, 120 # |
| Ambalaj bilgileri | Kahverengi küçük karton |
| boyut | 153mm*17mm*20mm R0.15 B6070&B100120 |
|---|---|
| yapıştırma maddesi | elektroliz |
| kullanım | bileme |
| Kumtaşı | B60/70,B100/120 |
| Renk | gri |