| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | Hepsi mevcut |
| Konsantrasyon | %125 |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 200*25.4*177.8*6*6mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| ad | elmas taşlama diski |
|---|---|
| boyut | 76,2 * 25,4 * 25,4 * 3 |
| şekil | yuvarlak |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Sertlik | çok zor |
| Ürün adı | CBN taşlama taşı |
|---|---|
| Kumtaşı | B140 |
| kullanım | Bileme |
| Renk | gri |
| Şekil | düz şekilli |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Kumtaşı | D126/D46 |
| Bağlamak | reçine |
| Renk | gri |
| Uygulama | Döşeme ve kesme |
| renk | altın |
|---|---|
| bağ | Reçine |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Şartname | U çizim boyutuna göre yapmak |
| kullanım | bileme |
| boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| kullanım | cilalama |
| Malzeme | Elmas / CBN |
| Kumtaşı | 100/120 |
| Çap | 200mm |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 200*1.0*19.05*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| bağ | Reçine |
|---|---|
| Aşındırıcı | Elmas |
| Şartname | U çizim boyutuna göre yapmak |
| Uygulama | Sağlam cardie'yi keskinleştirmek |
| Sertlik | Standart |
| Malzeme | Elmas |
|---|---|
| Yarıçap | R1.1 |
| Boyut | 100*2.2*15.88*3mm |
| Bıçak kalınlığı | 2,2 mm |
| bıçak çapı | 76 mm |