| elmas saplı noktalar | 125*25*31.75*13*5mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | D91 C125 |
| elmas takılı uçlar Boyut | 55*65*25mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | D91 C75 |
| Öğütücü blok Boyutu | 10*23.2*16*38mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Kumtaşı | D601 |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşıSize | 127*22.23*12,7 WM9/29 |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B151 |
| Tane Büyüklüğü | 170/200 |
|---|---|
| HS kodu | 6804211000 |
| menşei ülke | Çin |
| Boyut | 95*90*25,4 mm |
| Uygulama | bileme |
| şekil | yuvarlak |
|---|---|
| boyut | 100 * 2990 |
| Sertlik | Standart |
| Uygulama | Lehçe |
| Kumtaşı | # 600 |
| ağaç işleme araçları | hss matkap uçları |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Baş Ucu | İki Kesme Mahmuzlu Brad Noktası |
| elmas saplı noktalar | 6*70*3*8mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | B126 C125 |
| CBN monte puan büyüklüğü | 6.5*25*75*6.35mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | B60/70 |
| aşındırıcılar fırça Boyutu | aşındırıcı honlama fırçası |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | SIC 240# |