| menşei ülke | Çin |
|---|---|
| Paket | Renkli Kutusu |
| Temel gövde | çelik |
| Boyut | 177,8*6,35*31,75*6,35 mm |
| Tane Büyüklüğü | 45/50 |
| Kalınlık | 15,88 mm |
|---|---|
| Temel gövde | Reçine ve metal bağı |
| Grit Boyutu | D91 |
| Paket | İhracat ambalajı |
| Profil | Yüksek hassasiyetli taşlama |
| Kalınlık | 22,23 mm |
|---|---|
| Uygulama | Şerit testere bıçaklarının bilenmesi |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B151, B181, B213 |
| Menşei ülke | Çin |
| Uygulama | Şerit testere bıçaklarının bilenmesi |
|---|---|
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B151, B181, B213 |
| Menşei ülke | Çin |
| Paket | Bir tane kağıt kutusunda. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
|---|---|
| Gövde malzemesi | ÇELİK |
| boyut | 5 inç |
| Kalınlık | 6.35mm |
| bağ | Elektrolitik |
| şekil | basıklık |
|---|---|
| boyut | 127.1 * 13 * 30 |
| Aşındırıcı | cbn |
| Sertlik | Alaşım Malzemeleri |
| viskozite | 100% |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*12.7*40*3mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| cbn tekerlek boyutu | 78 80 125mm vb. |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Bağ | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Grit Boyutu | B100/120 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 250*30*12*5mm |
| Konsantrasyon | %100 |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| Çap | 90 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 35 mm |
| İç delik | 10 mm |
| Aşındırıcı genişliği | 10 mm |
| Aşındırıcı yüksekliği | 3 mm |