| Malzeme | Elmas + Metal |
|---|---|
| Bond | alaşımlı |
| Köken | Henan, Çin |
| Ambalaj | Standart ihraç karton ambalaj |
| Aşındırıcı | CBN |
| viskozite | uygun |
|---|---|
| Sertlik | gereğince, gerektiği gibi |
| şekil | 4A2 |
| Appliacation | Keskinleştirme |
| Ambalaj bilgileri | CARTONS |
| Çap | 150 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 13 mm |
| İç delik | 31,75 mm |
| Aşındırıcı genişliği | 8mm |
| Başvuru | Sert ve kırılgan malzeme işleme |
| Çap | 300 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 25.4mm |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B200/230 |
| Menşei ülke | Çin |
| Kalınlık | 1,55 mm |
|---|---|
| Çap | 127 mm |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | D151 |
| Menşei ülke | Çin |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 100*12*20*3*10mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| Paketleme | Standart İhraç Karton Ambalaj |
|---|---|
| Uygulama | bileme |
| Tane Büyüklüğü | B100/120 |
| Temel gövde | çelik |
| Boyut | 124,46*20,07*19,05 mm |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 8 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç delik | 12,7 mm |
| Boyut | kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Şekli | Dairesel |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | reçine |
| Kumtaşı | 1000# |
| Kalınlığı | 3mm |
|---|---|
| Kenar Tipi | Özel |
| Malzeme | CBN |
| Bağ Türü | Elektroliz |
| Kumtaşı | B80/100 |