| şerit testere bileme CBN bileme taşıBoyut | odunlaştırıcı 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcıları | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B151 |
| şerit testere bileme CBN bileme taşıBoyut | bako 127*22*14mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcıları | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B151 |
| şerit testere bileme CBN bileme taşıBoyut | odunlaştırıcı 127*19.05*12.7mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcıları | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B151 |
| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 4 5 6 8 10 inch etc |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Cubic Boron Nitride |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | B151 B181 B213 etc |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | B251 |
| Aşındırıcı | CBN |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 60*93*20mm |
| Paketleme | Özel kutuyu dışa aktar |
| Aşındırıcı malzeme | 1 Sınıf |
| Özellikleri | Yüksek kesme verimliliği, iyi kendiliğinden bilenme, uzun servis ömrü |
| Boyut | 152.4*8*12*35*5mm |
|---|---|
| Şekli | Dairesel |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | reçine |
| Kumtaşı | 4000# |
| cbn taşlama tekerleği Boyutu | 152 * 25,4. * 32 mm |
|---|---|
| CBN Tekerlek Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | B151 |
| cbn taşlama tekerleği Boyutu | 125*6.35*20mm |
|---|---|
| CBN Tekerlek Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | B151 |
| Malzeme | CBN |
|---|---|
| Başvuru | kesme |
| Çapraz | 250 mm |
| HS kodu | 6804221000 |
| iç delik | 42mm |