| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 125*3.2*11.1*3*7.5mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerlek Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | B251 |
| Product name | Electroplated CBN grinding wheel |
|---|---|
| Bağlamak | Elektroliz |
| Paketleme | kartonlarda |
| Malzeme | çelik+CBN |
| kullanım | kesme |
| Renk | Gümüş altın |
|---|---|
| Çapraz | 127mm |
| iç delik | 44.45mm |
| Kumtaşı | D100/120 |
| Tahvil Türü | Elektroliz |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Çapraz | 150mm |
| iç delik | 32 mm |
| Kumtaşı | B181 |
| Tahvil Türü | Elektroliz |
| Renk | Gümüş altın |
|---|---|
| Çap | 127 mm |
| İç delik | 44.45mm |
| Gıcırdatmak | D100/120 |
| Tahvil Türü | Elekokullu |
| Carten rengi | Mor |
|---|---|
| özellik | Yüksek hassasiyetli iç delik işleme |
| boyut | İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş |
| Malzeme | Elmas |
| İç Delik | Özelleştirilmiş |
| Ambalaj | Karton kutu |
|---|---|
| Boyutu | 150mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| renk | yeşil |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Ürün adı | Resin Bond Elmas Taşlama Taşları |
|---|---|
| Tip | 4A2 |
| Başvuru | bileme |
| Renk | Gümüş |
| Bağlamak | Reçine |
| paketleme | karton kutu |
|---|---|
| boyut | 150mm |
| konsantrasyon | 100% |
| Renk | Yeşil |
| Aşındırıcı | Elmas |
| elmas takılı uçlar Boyut | 55*65*25mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | D35 C75 |