| Aşındırıcılar | Elmas |
|---|---|
| basebody | çelik veya paslanmaz çelik |
| elmas örgü boyutu | # 350/600, # 180/220, # 150/1000, # 350/1000 |
| boyut | Kişiselleştirilebilir |
| bağ | Elektrolitik |
| Ambalaj | Karton kutu |
|---|---|
| Boyutu | 75mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| renk | yeşil |
| Aşındırıcı | Elmas |
| ad | elmas taşlama diski |
|---|---|
| boyut | 76,2 * 25,4 * 25,4 * 3 |
| şekil | yuvarlak |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Sertlik | çok zor |
| Ürün adı | sert elmas taşlama tekerleği |
|---|---|
| Malzeme | ÇELİK |
| renk | Altın |
| Kumtaşı | D20/25 |
| kullanım | bileme |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 150*8*22.22*4.5mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | B301 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 500*50,8*304,8*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*10*20*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 400*50,8*127*10 mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| wheel Size | 100*30*31.75*12*6mm |
| Konsantrasyon | C100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Aşındırıcı | Elmas |
|---|---|
| Sertlik | Yüksek |
| Kullanımı | bileme |
| Renk | Altın |
| Tane Büyüklüğü | D1000 |