| Paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 125*25*37,75*6*12mm |
| Konsantrasyon | %125 |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| ad | Elmas Taşlama Tekerleği |
|---|---|
| boyut | 76,2 * 25,4 * 25,4 * 3 |
| şekil | yuvarlak |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Sertlik | çok zor |
| Tip | aşındırıcı disk |
|---|---|
| Şekil | Kupa Şeklinde |
| Renk | kahverengi |
| Ürün adı | Elmas reçine tekerlek |
| Kumtaşı | 175 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*10*31.75*10 mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Renk | Altın |
|---|---|
| Başvuru | otomobil lastiği taşlama |
| HS kodu | 6804211000 |
| Malzeme | Elektroplatürlü elmas |
| Avantaj | Yüksek Verimli |
| Boyut | 145*4.8*16*6mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | 1F1 |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Tane Büyüklüğü | B80/100 |
| Bağlamak | elektroliz bağ |
| Adı | Elmas Testere Bıçağı |
|---|---|
| Boyut | 250 mm |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Sertlik | Yüksek |
| Kullanımı | bileme |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Çapraz | 150mm |
| Kalınlığı | 13mm |
| iç delik | 32 mm |
| Aşındırıcı genişliği | 10MM |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 450*25.4*304.8*10mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Boyut | 5 6 8 12 inç vb. |
|---|---|
| Paketleme | Standart İhraç Karton Ambalaj |
| Temel gövde | Çelik |
| Profil | 10/30, 9/29,7/47 vb. |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür, Çelik Taban Gövdesi |