| isim | Elmas Taşlama Pimleri |
|---|---|
| Renk | kahverengi |
| Amaç | keskinleştir |
| Şekil | konik |
| Kumtaşı | 100 Kum |
| bileme CBN taşlama taşıSize | 304,8*38,1*127 |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| Kumtaşı | D80/100 |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| yapıştırma maddesi | Metal |
| Başvuru | Cnc makinesi |
| kullanım | Bileme |
| İsim | Hibrit elmas taşlama tekerleği |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 400*12*127*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 300*30*127*10*15mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| aşındırıcılar | Elmas |
|---|---|
| Bağlamak | reçine |
| Uygulama | bileme |
| Boyut | özel |
| Renk | gri |
| Aşındırıcı | Elmas |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*30*31,75*12*3mm |
| Paketleme | Özel kutuyu dışa aktar |
| Aşındırıcı malzeme | 1 Sınıf |
| Renk | gri |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 175*12*50.8*4*2mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Şekli | Dairesel |
|---|---|
| Kullanımı | bileme |
| tahvil ajanı | reçine |
| Teslimat | ekspres ile |
| Paket | Karton kutu |