| Paketleme | Standart İhraç Karton Ambalaj |
|---|---|
| Malzeme | elmas, çelik baz gövdesi |
| Boyut | 100.6*34.8*20.12*3mm |
| Uygulama | Öğütme ve keskinleştirme |
| Tane Büyüklüğü | D220 |
| Şekli | Dairesel |
|---|---|
| Kullanımı | bileme |
| tahvil ajanı | reçine |
| Teslimat | ekspres ile |
| Paket | Karton kutu |
| Şekli | Disk tipi |
|---|---|
| Kullanımı | bileme |
| tahvil ajanı | reçine |
| Teslimat | ekspres ile |
| Paket | Karton kutu |
| Şekil | Disk tipi |
|---|---|
| Kullanım | Bileme |
| tahvil ajanı | Reçine |
| Teslimat | Ekspres olarak |
| Paketi | Karton kutu |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125 150 175 mm vb. |
| Konsantrasyon | %100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | elmas |
| Adı | Elmas taşlama kafası |
|---|---|
| Renk | Kahverengi |
| Amaç | Keskinleştirme |
| şekil | conica |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Adı | Elmas taşlama kafası |
|---|---|
| Renk | Kahverengi |
| Amaç | Keskinleştirme |
| Giti | D100,120,150,180 |
| Ambalaj bilgileri | kartonları |
| tip | TESTERE BIÇAĞI |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | brazed |
| Uygulama | seramik, cam, mermer kesmek için, |
| ad | Lehimleme Pırlanta Tekerleği |
| certification | ISO9001:2015&ISOCE16949 |
| Adı | CBN elmas tekerlek |
|---|---|
| Boyut | 60mm |
| Aşındırıcı | CBN |
| Sertlik | Yüksek |
| Kullanımı | bileme |
| Ürün adı | Resin Bond Elmas Taşlama Taşları |
|---|---|
| Gövde malzemesi | Alüminyum |
| Bağlamak | Reçine |
| Kumtaşı | D91 |
| kullanım | Bileme |