| Package | Carton Box |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 150*6*31,75*6mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| wheel Size | 100*6*32*4mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | diamond |
| Malzeme | Elmas |
|---|---|
| Boyut | 59,44*187,4*19,05 |
| Şekli | dümdüz |
| Renk | gri |
| Adı | Elektrolize Elmas Matkap Ucu |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 150*12*31.75*10mm |
| Konsantrasyon | C100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Adı | Elektrokaplanmış elmas sosu tekerlekleri |
|---|---|
| Aşındırıcı | Elmas |
| Sertlik | Yüksek |
| Kullanımı | bileme |
| Renk | Altın |
| Temel malzeme | Çelik |
|---|---|
| Aşındırıcı | Elmas |
| Adı | Elektroplatürlü Elmas Döşeme Tekerleği |
| Kumtaşı | D40/45 |
| Şekli | Çukurlu yuvarlak |
| Çap | 150 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 14 mm |
| İç delik | 25.4mm |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Menşei ülke | ÇİN |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 90*38*10*6*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*9.5*31.75*6*9.5mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| iç delik | 31.75 |
|---|---|
| Çapraz | 150mm |
| Renk | gri |
| Kalınlığı | 13mm |
| Boyut | özel |