| Renk | Gümüş, Kahverengi |
|---|---|
| Çapraz | 125mm |
| iç delik | 31,75 mm |
| Kumtaşı | D91 |
| Aşındırıcı malzeme | Elmas |
| Renk | Gümüş, Kahverengi |
|---|---|
| Çapraz | 125mm |
| iç delik | 32 mm |
| Kumtaşı | D91 |
| Aşındırıcı malzeme | Elmas |
| Çap | 125mm |
|---|---|
| Kalınlık | 25mm |
| İç delik | 31,75 mm |
| Aşındırıcı genişliği | 6 mm |
| Aşındırıcı yüksekliği | 12 mm |
| Karton rengi | Mor |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| boyut | 254mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç Delik | 21mm |
| Ürün | Reçine Bond Elmas Taşlama |
|---|---|
| Malzeme | Bakalit |
| Renk | Siyah |
| çap | 200mm |
| Bağlamak | Reçine |
| metal cbn tekerlek Boyutu | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | cbn elektroliz bağlı |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | B100/120 |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 150*1.0*31.75*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 200*1.0*19.05*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 150*5*22,22*8*3,75 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B251 |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 200*15*31.7*6mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |