| Çap | 300mm |
|---|---|
| Kalınlık | 8mm |
| Temel gövde | çelik |
| Grit Boyutu | D40/45 |
| Menşei ülke | ÇİN |
| Çap | 150 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 5.68mm |
| Temel gövde | çelik |
| Grit Boyutu | D126 |
| Menşei ülke | ÇİN |
| ad | Elmas tekerlek |
|---|---|
| Renk | kehribar |
| Uygulama | Keskinleştirme |
| şekil | yuvarlak |
| Ambalaj bilgileri | CARTONS |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 250*1.8*32*5mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | D140/170 |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | D50/60 |
| reçine cbn tekerleği | 150*1.0*31.75*10 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | ihtiyacınız olan herhangi bir ağ |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*12*32*4*2mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*18*32*2,5*2,5*6mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Renk | Gümüş, Kahverengi |
|---|---|
| Çapraz | 125mm |
| iç delik | 32 mm |
| Kumtaşı | D151/D64 |
| Aşındırıcı malzeme | Elmas |
| Çap | 150 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 13 mm |
| İç delik | 31,75 mm |
| Aşındırıcı genişliği | 8mm |
| Başvuru | Sert ve kırılgan malzeme işleme |