| Bağlamak | Elektroliz |
|---|---|
| Uygulama | bileme |
| Malzeme | Elmas |
| tekerlek gövdesi | Çelik |
| Kumtaşı | D40/45 |
| Şekil | heterotip |
|---|---|
| İsim | Elektrolize Elmas Taşlama Kafası |
| Boyut | 61,1*75*M25 |
| Uygulama | bileme |
| Malzeme | Elmas |
| Bağlamak | Elektroliz |
|---|---|
| İsim | Elektrolize Elmas Honlama Çubuğu |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Elmas |
| Kumtaşı | D60/70 |
| Kumtaşı | D80/100 |
|---|---|
| Uygulama | bileme |
| Malzeme | Elmas |
| Renk | Gümüş |
| Bağlamak | Elektroliz |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 150*27*40*20*3mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | diamond |
| Ambalajlama | karton |
|---|---|
| Bağlamak | Reçine |
| Uygulama | Bileme |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Renk | Gri |
| Şekil | Öğütme tekerleği |
|---|---|
| Kumtaşı | D60/70 |
| Uygulama | Taşlama ve parlatma |
| Boyut | 200*1.0*31.75*10 |
| Bağlamak | Elektroliz |
| Adı | Elektroplatürlü Elmas Dosya |
|---|---|
| Kumtaşı | D200/230, D270/325, D325/400 |
| Uygulama | bileme |
| Bağlamak | Elektroliz |
| Malzeme | Elmas |
| Çap | 150 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 26mm |
| İç delik | 31,75 mm |
| Aşındırıcı genişliği | 6 mm |
| Aşındırıcı yükseklik | 6 mm |
| Kalınlık | 8mm |
|---|---|
| Başvuru | deri bıçakların taşlanması için |
| Temel gövde | çelik |
| Grit Boyutu | D600 |
| Menşei ülke | ÇİN |