| Paketi | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 200*5*60*8*4mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | elmas ve cbn |
| Malzeme | Elmas |
|---|---|
| Korozyon direnci | Yüksek |
| Ömür | Uzun |
| Sertlik | Özelleştirilmiş |
| Taşlama Kabiliyeti | Yüksek |
| Çap | 125mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10 mm |
| İç delik | 20 mm |
| Grit Boyutu | D126 |
| Menşei ülke | Çin |
| Şekil | 1A1 |
|---|---|
| Çap | 40mm |
| Malzeme | Çelik |
| Kullanım | ISUZU NKR94 NPR94 için |
| Aşındırıcı | elmas |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 250mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | 25.4mm |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| Özelliği | İş parçasını dosyalayın |
| Boyutu | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş |
| ad | elmas taşlama diski |
|---|---|
| boyut | Kişiselleştirilebilir |
| Aşındırıcı | Elmas ve CBN |
| kullanım | bileme |
| tip | 1A1 |
| sinterlenmiş profil tekerleği Boyut | 120*12*25*6*1.6mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | D35/40 |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 203*12.7*19.05mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B100 120 |
| Kartela Rengi | Sarı |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Boyut | 300MM |
| Malzeme | CBN |
| İç delik | 21mm |