| Carten rengi | Mor |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| boyut | 500mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç Delik | 60mm |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 200*25.4*177.8*6*6mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*10*31,75*8mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 254*22,7*165 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | D852 D20/25 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 100*6*31.75*6*1*J70 D151 |
| Konsantrasyon | C125 |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 150*20*32*10*6mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas D100/120 |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*27*20*6*5mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kullanım | cilalamak / cilalamak |
| Gıcırdatmak | 35-2000 |
| Renk | Genellikle gümüş |
| Ürün adı | Paralel elmas alüminyum alaşımlı taşlama taşı |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 175*45*78*6*2mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |