| Kumtaşı | D200 |
|---|---|
| Carten rengi | Mor |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| boyut | 6 inç |
| Çapraz | 6 inç |
|---|---|
| Şekli | Dairesel |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | reçine |
| Kumtaşı | 1200# |
| Carten Rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 12 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| Kum | 50 |
| Carten rengi | Sarı |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 300mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | 2.7mm |
| Carten rengi | Sarı |
|---|---|
| renk | Gümüş |
| Boyutu | 127mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | 12,7 mm |
| Carten rengi | Sarı |
|---|---|
| renk | Gümüş |
| Boyutu | 152-mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | 12,7 mm |
| Carten rengi | Sarı |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| boyut | 254mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç Delik | 20mm |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| Boyutu | Her türlü |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | Özelleştirme |
| Kum | gereksinimlerinize göre |
| Bağlamak | sinterlenmiş |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Taşlama Kabiliyeti | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uzunluk | 168.5 |
| Boyut | 250*4*30*3 |
|---|---|
| Kumtaşı | D60/70 |
| Bağlamak | Elektroliz |
| Renk | Gümüş |
| Şekil | 1A1R |