| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 145*3*22.2*2.4*7.5mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerlek Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | B251 |
| basebody | ÇELİK |
|---|---|
| Aşındırıcılar | Elmas |
| Uygulama | Fren balataları pah |
| Şartname | U çizime göre |
| Ambalaj bilgileri | Mor renk kutusu |
| elektrolizle cbn tekerlek Boyutu | 150*0.7*22.23mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | D140 / 170 |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 125*10*31.75*6mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Renk | Altın, Gümüş |
|---|---|
| Başvuru | Mermer Kesimi |
| HS kodu | 6804211000 |
| Avantaj | Yüksek Verimli |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Aşındırıcı | Elmas |
|---|---|
| viskozite | Standart |
| boyut | 125 * 1,6 * 32 * 1,2 |
| kullanım | Kesme |
| Sertlik | Süper Sert Elmas |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 351*1.5*35*5mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Aşındırıcı | cbn elektroliz bağlı |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | B100/120 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 150*20*32*V30*V15 B181 |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN B181 |
| Çap | 300mm |
|---|---|
| Kalınlık | 12,7 mm |
| İç delik | 127 mm |
| Aşındırıcı genişliği | 6 mm |
| Başvuru | Sert ve kırılgan malzeme işleme |
| paketleme | karton kutu |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| boyut | 152.4mm |
| Kalınlığı | 20mm |
| Delik | 10mm |