| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 100*5*15.875*3mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | D40/45 |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | D40/45 |
| küçük tekerlek boyutu | 125,1*13,26*89,54 mm |
|---|---|
| Büyük tekerlek boyutu | 163,25*22,28*31,75 mm |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür veya Elmas |
| Yapıştırıcı | Elektroliz |
| Kumtaşı | 100/120 170/200 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*22,2*32*2,5*2,5*10mm |
| Konsantrasyon | C125 C100 C75 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 127*14.5*12.7mm |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Diamond |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | 151 181 213 etc |
| cbn tekerlek boyutu | 150*5.68*29.95*5mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Bağ | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Grit Boyutu | D126 |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 185*40*120*20mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | D120/140 D325/400 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| wheel Size | 150*5*3*20mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Şekil | 14A1 |
| Aşındırıcı | Elmas ve CBN |
| Gıcırdatmak | D320 |
| Kullanım | taşlama, bileme |
| cbn tekerlek Boyutu | 100*20*20*6*4 mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas / CBN |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | B150 ağ |