| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*6*31.75*6*2mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*8*31.75*10*8mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 100 125 150 175mm vb. |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| şekil | Düz Şeklinde |
| Aşındırıcı | Elmas ve CBN |
| kullanım | bileme |
| tip | 1F1 |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 125*35*31.75*3*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| wheel Size | 125*5*3*32mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Adı | Elmas öğütme kesme diski |
|---|---|
| Boyut | 135mm |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Sertlik | Yüksek |
| Kullanımı | bileme |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| tekerlek boyutu | 100*32*13*5mm |
| konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*4*32*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 550mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | 50mm |