| Ürün adı | CBN taşlama taşı |
|---|---|
| Kumtaşı | B140 |
| kullanım | Bileme |
| Renk | gri |
| Şekil | düz şekilli |
| Uygulama | Taşlama ve Kesme |
|---|---|
| Malzeme | Elmas |
| Renk | Gümüş |
| Boyut | 200*1.0*31.75*10 |
| tekerlek tipi | düz tekerlek |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 350*4*25.4*4mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | D35/40 |
| Adı | Elmas Çarkı |
|---|---|
| Boyut | 100 mm |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Sertlik | Yüksek |
| Kullanımı | bileme |
| elektrolizle cbn tekerlek Boyutu | 125*4.2*11.1*4*7.5mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | B251 |
| Ürün adı | Elektroliz elmas taşlama tekerleği |
|---|---|
| Başvuru | kesme |
| Çap | 100 mm |
| Renk | Gümüş |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| tekerlek boyutu | 100 mm |
| konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 175*45*32*10*6mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas D64 |
| ad | elektrolize elmas taşlama çarkı |
|---|---|
| Tekerlek gövdesi | ÇELİK |
| Şartname | 1A1 |
| boyut | 175 * 20 * 31,75 * 6 * 8 |
| Kumtaşı | D120 / 140 |
| ad | CBN Elmas Tekerlek |
|---|---|
| boyut | 76,2 * 25,4 * 25,4 |
| şekil | yuvarlak |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Sertlik | çok zor |