| Bağlamak | lehimli |
|---|---|
| Çap | 30 |
| Malzeme | Elmas |
| Taşlama Kabiliyeti | Yüksek |
| dayanıklılık | Yüksek |
| reçine cbn tekerlek Boyutu | 150*1.5*32*10 mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerleği Şekli | Düz Şekilli, Fincan Şeklinde, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas / CBN |
| Bağlayıcı ajan | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane büyüklüğü | ihtiyacınız olan herhangi bir ağ |
| Tekerlek Kalınlığı | 6,35 mm |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Çardak Deliği | 15.875 |
| Malzeme | Elmas |
| Uygulama | Taşlama ve parlatma |
| reçine cbn tekerleği | 100*2.0*31.75*10 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | reçine |
| Tane Büyüklüğü | ihtiyacınız olan herhangi bir ağ |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Uygulama | sondaj |
| tekerlek gövdesi | Çelik |
| şekli | 6A2 |
| Adı | Metal Bond Elmas Matkap Ucu |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | D50/60 |
| Bağlamak | Elektroliz |
|---|---|
| Şekil | Öğütme tekerleği |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Elmas |
| Çardak Deliği | 31.75 |
| Şekil | 14F1 |
|---|---|
| Aşındırıcı | elmas |
| Bağ | Servo Motor kontrolü dolum hacmi |
| Başvuru | ISUZU NKR94 NPR94 için |
| Aşındırıcı malzeme | CBN |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 210*0.8*20*2mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| Bağlamak | elektroliz bağ |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 100*5*15.875*3mm |
|---|---|
| Taşlama Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| kum ağ | D40/50 |