| Paketleme | karton kutu |
|---|---|
| boyut | 125*18.5*32*5*7mm |
| konsantrasyon | 100% |
| Renk | Yeşil |
| Aşındırıcı | Elmas |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 647,7*75*200 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | D20/25 |
| Carten kolonyası | mor |
|---|---|
| Boyutu | Her türlü |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | Özelleştirme |
| Kum | gereksinimlerinize göre |
| Türü | Aşındırıcı Disk |
|---|---|
| şekil | Kupa şekilli |
| Renk | Kahverengi |
| Ürün adı | Elmas reçine tekerleği |
| Kum | 175 |
| Malzeme | Elmas |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Yaşam süresi | Uzun |
| Sertlik | özel |
| Taşlama Kabiliyeti | Yüksek |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| Özelliği | İş parçasını dosyalayın |
| Boyutu | Gereksinimlerinize ve çizimlerinize göre özelleştirilmiş |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş |
| Çapı | 75mm |
|---|---|
| Delik | 10mm |
| Malzeme | Elmas |
| Kalınlığı | 5mm |
| Kum | D251 |
| Ambalaj | Karton kutu |
|---|---|
| Boyut | 100 mm |
| Konsantrasyon | %100 |
| Renk | yeşil |
| Aşındırıcı | Elmas |
| paketleme | karton kutu |
|---|---|
| boyut | 150mm |
| konsantrasyon | 100% |
| Renk | Yeşil |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | Yeşil |
| Abrasive | Diamond |