| Şekli | Bardak |
|---|---|
| Kullanımı | bileme |
| tahvil ajanı | reçine |
| Teslimat | ekspres ile |
| Paket | Karton kutu |
| CBN wheel Size | 250*14*32*10mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B80/100 |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | mavi |
| Boyutu | 8 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç delik | 32mm |
| boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| şekil | Dairesel yay formu |
| Aşındırıcı | Elmas ve CBN |
| Bağlayıcı ajan | Reçine |
| Kumtaşı | 1000 # |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| tekerlek boyutu | 100*32*13*3mm |
| konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| İsim | Reçine Elmas Taşlama |
|---|---|
| tekerlek gövdesi | Alüminyum |
| Kullanım | bileme |
| Tip | Bardak |
| Kumtaşı | D91 |
| Boyut | D120 |
|---|---|
| Başvuru | kesmek için |
| viskozite | Gereğince, gerektiği gibi |
| Sertlik | Gereğince, gerektiği gibi |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 100*30*31.75*6*6mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 100*3*31,75*3mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*12*31,75*10mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |