| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 146*5*22,23*8*4,75 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | B251 |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 125*7*31,75*7mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 200*8*32*6*1.3mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 200*8*32*6*1.6mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| Kalınlığı | 4,5 mm |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | reçine |
| Boyut | Özel |
| Uygulama | bileme |
| Renk | Kahverengi |
| Boyut | 38*30*5 |
|---|---|
| Malzeme | Elmas |
| Kumtaşı | 325/400 |
| tekerlek tipi | düz tekerlek |
| Tekerlek Kalınlığı | 30 mm |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 100*10*31.75*6*4mm |
| Konsantrasyon | C100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| elmas saplı noktalar | 175*25*20*8*2mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | D151 C125 |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 100*10*31.75*6 |
| Konsantrasyon | C125 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 125*25*37,75*6*12mm |
| Konsantrasyon | %125 |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |