| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 150*12*31.75*10 |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| BADE MALZEME | Çelik |
|---|---|
| Teknoloji | Vakum kaynağı |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Çapraz | 38mm |
| Kalınlığı | 53 mm |
| Carten rengi | Sarı |
|---|---|
| renk | Gümüş |
| Boyutu | 127mm |
| Malzeme | Elmas |
| İç delik | 20mm |
| boyut | gerekli |
|---|---|
| şekil | 1A1R |
| Aşındırıcı | Elmas |
| yapıştırma maddesi | elektroliz |
| Kumtaşı | D40/45 |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| tekerlek boyutu | 250*76.2*12*10mm |
| konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*35*31.75*3*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| cbn tekerlek boyutu | 100*12.75*22.23*1mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Kumtaşı | B100/150 |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*8*31,75*7mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paketleme | Karton kutu |
|---|---|
| Boyut | 125*12*31,75*6*2mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | Yeşil |
| Aşındırıcı | CBN |
| Malzeme | CBN, Elmas, Elmas + Metal, Alüminyum oksit, Elmas / CBN + Metal |
|---|---|
| Adı | CNC İşleme Kesme Aletleri için Reçine Bond Elmas Taşlama |
| Kum | 180 # -320 # (D91-D46), 60/70 ~ W3.5, 30, 40 # ~ 600 # / özelleştirilebilir, 40 # ~ 600 # / Özelleşt |
| Kullanım | Bileme, parlatma, taşlama, oluk açma, |
| Ambalaj bilgileri | Mor renkli kare kutu |