| Malzeme | CBN |
|---|---|
| Boyutu | 12 inç |
| Çapı | 305mm |
| İç delik | 12,7 mm |
| Kum | B151 |
| Aşındırıcı | cbn |
|---|---|
| basebody | çelik veya paslanmaz çelik |
| iş parçası | ÇELİK |
| Tane büyüklüğü | B151 |
| Şartname | sen çizerken |
| Spesifikasyon | 175*12*50.8*4*2 mm |
|---|---|
| Uygulama | Karbür Testere Öğütme |
| Paket | Karton kutu |
| Tane Büyüklüğü | D76 |
| Merkez malzemesi | Alüminyum |
| HS kodu | 6804221000 |
|---|---|
| Kalınlık | 26mm |
| Menşei ülke | ÇİN |
| Profil | 7/39,5 |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür, Çelik Taban Gövdesi |
| Çap | 100 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 30 mm |
| İç delik | 20mm |
| Aşındırıcı genişliği | 3 mm |
| Aşındırıcı yüksekliği | 10 mm |
| şekil | Kupa şekilli |
|---|---|
| Bağ aracı | Reçine |
| Boyutu | 100 * 6 * 16 mm |
| Merkez malzemesi | kauçuk plastik |
| Kum | D64 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şekil | 1V1H |
| Viskozite | İyi |
| Kullanım | Bileme |
| Gıcırdatmak | D30/35 |
| Kumtaşı | B150 |
|---|---|
| Renk | gri |
| elmas genişliği | 4mm |
| Çapraz | 75mm |
| Uygulama | bileme |
| Kalınlık | 22,23 mm |
|---|---|
| Uygulama | Şerit testere bıçaklarının bilenmesi |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B151, B181, B213 |
| Menşei ülke | Çin |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 75*15*31.75*6mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |