| Temel gövde | çelik |
|---|---|
| Profil | 10/30, 9/29,7/47 vb. |
| Paket | Renkli Kutusu |
| menşei ülke | Çin |
| Paketleme | Standart İhraç Karton Ambalaj |
| cbn tekerlek boyutu | 95*90*25,4 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | B170/200 |
| Çap | 75 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 52mm |
| Temel gövde | Alüminyum |
| Grit Boyutu | B126 |
| Menşei ülke | Çin |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Boyut | 6 inç |
| iç delik | 32 mm |
| Kumtaşı | B80/100 |
| Tahvil Türü | Elektroliz |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 150*30*75*5*5mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 150*20*31.75*3*10mm |
| Konsantrasyon | C125 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 250*34*42*6*11mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 200*8*32*6*2mm |
| Konsantrasyon | % 100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | Elmas |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Kumtaşı | D126/D46 |
| Bağlamak | reçine |
| Renk | gri |
| Uygulama | Döşeme ve kesme |
| Yapıştırıcı | vitrifiye |
|---|---|
| pansuman | Kolay Pansuman |
| Paket | Karton kutu |
| Taşlama Taşı Şekli | fincan şeklinde |
| Temel gövde | Paslanmaz çelik |