| cbn tekerlek boyutu | 78 80 125mm vb. |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Bağ | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Grit Boyutu | B100/120 |
| cbn tekerlek boyutu | 78 80 125mm vb. |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Bağ | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Grit Boyutu | B100/120 |
| cbn tekerlek boyutu | 125,18*20,3*19,05 mm |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Bağ | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Grit Boyutu | B100/120 |
| Aşındırıcı | CBN |
|---|---|
| Kumtaşı | 30.40.70.80.100 |
| Profil | 10/30, 9/29 |
| Boyut | kişiselleştirilebilir |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutulu mor renk kutusu |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Çapraz | 100 mm |
| iç delik | 12,7 mm |
| Kumtaşı | B200/230, B60/70 |
| Tahvil Türü | Elektroliz |
| şerit testere bileme CBN bileme taşıBoyut | Ağaç kesici 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcıları | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Bağlamak | elektroliz bağlı |
| CBN wheel Size | 152*4.11*31.75mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B100/120 |
| CBN wheel Size | 152*17*31.75mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B100/120 |
| Kalınlık | 6 mm |
|---|---|
| Başvuru | Şerit testere bıçaklarının bilenmesi |
| Temel gövde | Çelik |
| Grit Boyutu | B80/100 |
| Menşei ülke | Çin |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 8 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç delik | 12,7 mm |