| Çap | 90 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 35 mm |
| İç delik | 10 mm |
| Aşındırıcı genişliği | 10 mm |
| Aşındırıcı yüksekliği | 3 mm |
| boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| şekil | Düz Şeklinde |
| viskozite | iyi |
| Sertlik | Standart |
| Çap | 126.9mm |
| İşlem | Elektroliz |
|---|---|
| Kumtaşı | B80/100 |
| Kalınlığı | 6,35 mm |
| Çapraz | 127 |
| şekli | 1A1 |
| Spesifikasyon | 125*9.6*32*4*2 mm |
|---|---|
| Uygulama | Karbür Testereler Yüzey Taşlama |
| Paket | Karton kutu |
| Kaynağı | Henan, Çin |
| Tane Büyüklüğü | D64 |
| CBN wheel Size | 88*17*12.7mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B120/140 |
| bağ | Reçine |
|---|---|
| paketleme | karton kutu |
| Renk | Sarı |
| boyut | 800,720,700,660 |
| Kalınlık | 30-90 |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 550mm |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| Kum | B 60/70 |
| Carten rengi | Mor |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| boyut | 6 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç Delik | 20mm |
| Kalınlık | 22,23 mm |
|---|---|
| Başvuru | Bant testeresi bıçağı keskinleştirme |
| Temel gövde | çelik |
| Grit Boyutu | B151 B181 |
| Menşei ülke | ÇİN |
| Kartela Rengi | Mor |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Kumtaşı | B213 |
| Malzeme | Malzeme |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |