| stil | Yatay |
|---|---|
| kullanım | Ağaç |
| Toplam ağırlık | 800kg |
| Yol uzunluğu | 6000mm |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | 5200mm |
| tahvil ajanı | Reçine |
|---|---|
| Renk | Gri |
| Kesinlik | Yüksek |
| Temel malzeme | Alüminyum |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, dayanıklı, keskin |
| Çap | Tüm Ebatlar Mevcuttur |
|---|---|
| kum | B252 |
| Tahvil Türü | Elekokullu |
| Kenar tipi | Özelleştirilmiş |
| İşlem | Elekokullu |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 8 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç delik | 32mm |
| basebody | ÇELİK |
|---|---|
| Aşındırıcı | cbn |
| boyut | U çizimine göre yapılmıştır |
| Uygulama | Havacılık endüstrisi için kullanılır |
| viskozite | Standart |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Gıcırdatmak | D200 |
| Şekil | Düz |
| Konsantrasyon | Özelleştirilmiş |
| Bağlamak | Reçine |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Çapraz | 200 mm |
| iç delik | 31,75 mm |
| Kumtaşı | B60/70 |
| Tahvil Türü | Elektroliz |
| HS kodu | 6804211000 |
|---|---|
| Kalınlık | 22,23 mm |
| Menşei ülke | ÇİN |
| Profil | 10/30, 9/29 |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür, Çelik Taban Gövdesi |
| Paket | Karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 125*25*31.75*15*10mm |
| Konsantrasyon | C100 |
| Renk | gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| Tekerlek Aşındırıcıları | Kübik Bor Nitrür |
|---|---|
| Bağ | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Bağlamak | elektroliz bağlı |
| Paketleme | Kutu ve Kartonlar |
| Kullanım | Bileme |