| Kalınlık | 22,23 mm |
|---|---|
| Başvuru | Şerit testere bıçaklarının bilenmesi |
| Temel gövde | çelik |
| Grit Boyutu | B151, B181, B213 |
| Menşei ülke | ÇİN |
| basebody | ÇELİK |
|---|---|
| Aşındırıcı | cbn |
| Standart Tip | 14F1 |
| CBN rengi | Siyah kahverengi |
| Tane büyüklüğü | B151 |
| Ana gövde | Çelik |
|---|---|
| Aşındırıcı | CBN |
| Gıcırdatmak | B151 |
| Çizim | isteğiniz gibi |
| Hoşgörü | değerli |
| Renk | kahverengi |
|---|---|
| Çap | 180mm |
| İç delik | 31,75 mm |
| Gıcırdatmak | B400 |
| Tahvil Türü | Elekokullu |
| Delik Çapı | 31,75 22,23 vb. |
|---|---|
| Malzeme | CBN |
| Çapraz | 122*31.2*32mm R5,Tüm Boyutlar Mevcuttur |
| Kenar Tipi | özel |
| işlemi | Elektroliz |
| Şekil | 14A3 |
|---|---|
| Boyut | 100 mm |
| Bağ | Reçine |
| Sertlik | Gerektiği gibi |
| Aşındırıcı malzeme | CBN |
| basebody | Alüminyum |
|---|---|
| Aşındırıcılar | cbn |
| Uygulama | katı karbür taşlama |
| Şartname | U çizim boyutuna göre yapmak |
| boyut | 350 * 127 * 30 * 10 |
| Kutu rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 8 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç delik | 12,7 mm |
| cbn tekerlek boyutu | 125*6*11.13*6mm R4 |
|---|---|
| Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | CBN |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| Tane Büyüklüğü | B60/80 |
| Temel gövde | çelik |
|---|---|
| Profil | 10/30, 9/29,7/47 vb. |
| Paket | Renkli Kutusu |
| menşei ülke | Çin |
| Paketleme | Standart İhraç Karton Ambalaj |