| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 127*14.5*12.7mm |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Diamond |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | 151 181 213 etc |
| Yapıştırıcı | Elektroliz |
|---|---|
| Aşındırıcı | CBN |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| viskozite | Gereğince, gerektiği gibi |
| Kumtaşı | B151 |
| basebody | ÇELİK |
|---|---|
| Aşındırıcı | cbn |
| Kafes Boyutu | 60/70 |
| Üretim | Elektrolitik |
| Adedi | 1 parça |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*35*31.75*3*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| Adı | CBN elmas tekerlek |
|---|---|
| Boyut | 60mm |
| Aşındırıcı | CBN |
| Sertlik | Yüksek |
| Kullanımı | bileme |
| paket | karton kutu |
|---|---|
| Tekerlek boyutu | 100*35*31.75*3*10mm |
| Konsantrasyon | 100% |
| Renk | Gri |
| aşındırıcılar | CBN |
| elektroliz cbn tekerlek Boyutu | 145*3*22.2*2.4*7.5mm |
|---|---|
| Taşlama Tekerlek Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| tane boyutu | B251 |
| Paketleme | Standart İhraç Karton Ambalaj |
|---|---|
| Uygulama | bileme |
| Tane Büyüklüğü | B100/120 |
| Temel gövde | çelik |
| Boyut | 124,46*20,07*19,05 mm |
| Boyut | 180*10T*32*10*3 |
|---|---|
| Şekli | Düz yuvarlak |
| Aşındırıcı | Elmas |
| Viskozite | Standart |
| Sertlik | Standart |
| şerit testere bileme CBN taşlama taşıSize | WM7/39,5 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN Taşlama Diski Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Bulaşık, kase vb. |
| Tekerlek Aşındırıcılar | Kübik Bor Nitrür |
| yapıştırma maddesi | Metal,Reçine,Seramik,Reçine veya Seramik,A |
| irmik | B151 |