| Temel malzeme | Çelik |
|---|---|
| Aşındırıcı | Elmas |
| Adı | Elektroplatürlü Elmas Döşeme Tekerleği |
| Kumtaşı | D40/45 |
| Şekli | Çukurlu yuvarlak |
| Tip | aşındırıcı disk |
|---|---|
| Şekil | Kupa Şeklinde |
| Renk | kahverengi |
| Ürün adı | Elmas reçine tekerlek |
| Kumtaşı | 175 |
| Çap | 100 mm |
|---|---|
| Delik | 10 mm |
| Kalınlık | 5 mm |
| Gıcırdatmak | D251 |
| Bağlamak | Elekokullu |
| boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Aşındırıcı | Elmas ve CBN |
| kullanım | bileme |
| renk | Özelleştirilmiş |
| Kumtaşı | 80 # ---- 1000 # |
| Ürün | Reçine Bond Elmas Taşlama |
|---|---|
| Malzeme | Bakalit |
| Renk | Siyah |
| çap | 200mm |
| Bağlamak | Reçine |
| ürün | reçine elmas taşlama tekerleği |
|---|---|
| Malzeme | bakalit |
| renk | Siyah |
| Çap | 200 |
| bağ | Reçine |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | mavi |
| Boyutu | 8 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç delik | 32mm |
| Renk | yeşil |
|---|---|
| Ağırlık | 80KG |
| Modeli | MF111 |
| Gerilim | 380V |
| Türü | Evrensel |
| Carten rengi | mor |
|---|---|
| renk | siyah |
| Boyutu | 8 inç |
| Malzeme | Kübik Bor Nitrür |
| İç delik | 12,7 mm |
| Temel gövde | çelik |
|---|---|
| Şekli | 14F1 |
| Paket | Renkli Kutusu |
| menşei ülke | Çin |
| Paketleme | Standart İhraç Karton Ambalaj |