| aşındırıcılar fırça Boyutu | aşındırıcı honlama fırçası |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | SIC 240# |
| aşındırıcılar fırça Boyutu | aşındırıcı honlama fırçası |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | SIC180# |
| aşındırıcılar fırça Boyutu | aşındırıcı honlama fırçası |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | SIC180# |
| aşındırıcılar fırça Boyutu | aşındırıcı honlama fırçası |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Yapıştırıcı | Metal, Reçine, Seramik, Reçine veya Seramik, A |
| kum örgü | SIC180# |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Çapraz | 150mm |
| iç delik | 32 mm |
| Kumtaşı | B181 |
| Tahvil Türü | Elektroliz |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Kumtaşı | B126 |
| Bağlamak | reçine |
| Renk | gri |
| Uygulama | Döşeme ve kesme |
| Aşındırıcılar | Elmas |
|---|---|
| basebody | çelik veya paslanmaz çelik |
| elmas örgü boyutu | # 350/600, # 180/220, # 150/1000, # 350/1000 |
| boyut | Kişiselleştirilebilir |
| bağ | Elektrolitik |
| aşındırıcılar | 100 mm |
|---|---|
| Kalınlığı | 35 mm |
| iç delik | 31,75 mm |
| Bağlamak | reçine |
| Kesinlik | Yüksek |
| aşındırıcılar fırça Boyutu | Aşındırıcı Honing Taşı |
|---|---|
| CBN Taşlama Taşı Şekli | Düz Şekilli, Bardak Şekilli, 1A1, Çanak, kase vb. |
| Aşındırıcı | Kübik Bor Nitrür |
| Bağ | Metal |
| kum örgü | C30/40 |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Şekil | 14A1 |
| Aşındırıcı | Elmas ve CBN |
| Gıcırdatmak | D320 |
| Kullanım | taşlama, bileme |