Bizimle iletişim kur
XU

Telefon numarası : 86-13783415132

Naber : +8613783415132

qc profili
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmet sunacak olan firmamız, siparişin kararlaştırılan sürede tamamlanmasını sağlamak için verilen ürünlerin kalitesinden sorumlu olacağız.

Sattığımız ürünler ileri teknoloji ve kaliteli malzemelerden yapılmış ve sattığımız bitmiş ürünler yepyeni ve kullanılmamış kaliteli ürünlerdir ve kalite, şartname, performans ve teknik standartların gerekliliklerini tam olarak karşılar.

Kalite güvence ve önleme çalışmalarının her bağlantısında iyi bir iş yapacağız, ürün kalite faktörlerinin kontrolün tüm yönleriyle etkisi konusunda iyi bir iş yapacağız.

1. Üretim operasyonlarının organizasyonunda, çalışan yorgunluğuna neden olmamak ve üretimi etkilememek için uzun süreler boyunca sürekli fazla mesai yapmamaları için zamanı makul bir şekilde ayarlayacağız.

2. Süreç yönetimi açısından, süreç disiplinini kesinlikle takip edeceğiz, üretim teknolojisinin yenilikçiliğini kapsamlı bir şekilde kavrayacağız, süreci iyileştireceğiz ve üretimde iyi bir iş yapacağız.

3. Teknik rehberlik ve eğitim açısından, teknik ve vasıflı çalışma becerilerinin rehberliğine ve eğitimine önem vereceğiz.

4. Yönetim açısından. Denetim ve denetim sistemini iyileştirecek ve fabrikanın yerinde denetimini güçlendireceğiz.

5. Son olarak, kalifiye olmayan ürünler için, onlarla doğru şekilde ilgileneceğiz, onlardan ders çıkaracağız ve tekrar olmasını engellemek için önlemler alacağız.

 • ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD.
  Standart:
  Sayı:
  Yayımlanma tarihi:
  Bitiş tarihi:
  Kapsam/Aralık:
  Tarafından verilen:
 • ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD.
  Standart:
  Sayı:
  Yayımlanma tarihi:
  Bitiş tarihi:
  Kapsam/Aralık:
  Tarafından verilen: